The Mozart

AKČNÍ NABÍDKY HOTELU

Rezervujte si svůj pokoj napřímo a využijte jedinečné ceny, vybavení a speciální podmínky.

Sněte s otevřenýma očima – CLASSIC REDEFINED.

Dovolte nám umocnit váš nadčasový zážitek z Prahy a z pobytu v našem hotelu The Mozart!
cover valentines dinner (1)

CHCETE PROŽÍT VÝJIMEČNÝ VALENTÝN?

Vydejte se k nám na nezapomenutelnou 4-chodovou večeři, mistrně připravenou z afrodiziakálních ingrediencí, která roznítí vaše smysly. Pozvedňete svůj zážitek šampaňským nebo si dopřejte celou noc v nejromantičtějších pokojích našeho hotelu.

Hotel-mozart-prague-room-view-river-charles-bridge-castle-5

Nezapomenutelné okamžiky

Užijte si nezapomenutelné chvíle s naší exkluzivní nabídkou. Užijte si luxusní ubytování, výjimečné služby a řadu kulinářských zážitků, které slibují vytvoření nezapomenutelných vzpomínek.

Balíček zahrnuje:

  Ubytování v luxusním pokoji nebo apartmá
  Denní snídaně
  VIP dárek na uvítanou
  Bezplatný upgrade pokoje (podle dostupnosti)

Mozart-prague-hotel-romantic-2

SIGNATURE SUITE ESCAPES

Vydejte se do světa nadčasového luxusu s naším balíčkem Signature Suite Escapes. Objevte kouzlo našich exkluzivních apartmá, která hostila slavné hosty včetně W. A. Mozarta nebo Giacoma Casanovy. Vydáte se po stopách legendárních osobností, které kdysi navštěvovaly právě tyto sály.

Balíček zahrnuje:

  Ubytování v luxusním VIP apartmá
  Denní snídaně
  VIP dárek na uvítanou
  Kredit 50 USD na doplňkové služby

Dlouhodobé zvýhodněné pobyty

Získejte mimořádné úspory s naší nabídkou pro dlouhodobé pobyty. Čím déle zůstanete, tím více ušetříte, a můžete si tak prodloužit dovolenou, aniž byste museli omezovat svůj rozpočet. Ponořte se do pohodlí a komfortu a zároveň prozkoumejte okolní zajímavosti.

Výhody a podmínky:

  15% – 25% sleva v závislosti na délce pobytu
  Vyžaduje se záloha kreditní kartou
  Varianta se snídaní k dispozici

Mozart-prague-hotel-mahler-suite

Včasná zvýhodněná nabídka

Využijte výhod včasného naplánování s naší nabídkou výhod včasné rezervace. Rezervujte si pobyt předem a získejte výhody a úspory. Užívejte si klidu, který přináší včasné zajištění ubytování, a zároveň exkluzivních cen a speciálních výhod.

Výhody a podmínky:

  Rezervujte alespoň 7 dní předem a získejte 10% slevu
  Vyžaduje se záloha kreditní kartou
  Varianta se snídaní k dispozici

Iconic Prague View from Deluxe Room with River View

Pokoje a Apartmá s Výhledem

Poznejte okouzlující krásu Prahy v pohodlí našich nádherných pokojů a apartmánů s výhledem na řeku. Každý pokoj nabízí úchvatné panorama ikonické řeky Vltavy s Karlovým mostem a Pražským hradem a vytváří tak malebnou kulisu pro váš pobyt.

Ať už popíjíte ranní kávu a sledujete město zalité teplými odstíny vycházejícího slunce, nebo odpočíváte večer, kdy se světla města třpytí na pozadí západní oblohy, naše pokoje a apartmá s výhledem na řeku nabízejí nezapomenutelný pobyt v jednom z nejpůvabnějších evropských měst.

Deluxe Baroque bedroom with historical painting

Historické Pokoje a Apartmá

Vstupte do světa nadčasové elegance ve zdech našeho historického paláce postaveného v 18. století. V našich pečlivě navržených pokojích a apartmá se dokonale snoubí kouzlo starého světa s moderním komfortem, což vám poskytne skutečně jedinečný a luxusní zážitek.

Každý pokoj vypráví příběh minulých období prostřednictvím nádherných architektonických detailů a pečlivě vybraného nábytku. Ponořte se do atmosféry jiné doby a zároveň si užívejte všech vymožeností a pohodlí současnosti.

FAMILY SUITES second bedroom

Apartmá s více ložnicemi

Zažijte ztělesnění prostorného luxusu v našich apartmánech s více ložnicemi a propojených apartmánech. Tato apartmá jsou ideální pro rodiny a větší skupiny a nabízejí dostatek prostoru pro odpočinek a společné setkávání. Ponořte se do pohodlí a stylu a užívejte si oddělených obytných a spacích prostor, které vám zajistí soukromí a zároveň zůstanete ve spojení.

Každá ložnice je vybavena vlastní koupelnou, která poskytuje pohodlí a komfort všem hostům. Díky promyšleně navrženým interiérům, modernímu vybavení a plynulému přechodu mezi jednotlivými pokoji vám naše vícepokojová a propojená apartmá poskytnou domov daleko od domova pro váš nezapomenutelný pobyt.

Shopping Basket