Noviky v hotelu The Mozart Prague

Objevte nejkrásnější, nejvíc sexy a cool místa v Praze. Náš tým se s vámi podělí o oblíbená místa, nejlépe střežená tajemství Prahy a mnoho dalšího.

Arrival
Departure
Adults
Children

Jsme součástí 5. ročníku Czech Mussel Week

25. září – 1. října 2023

Připojte se k největšímu festivalu mušlí v České republice a vychutnejte si je ve více než 100 vybraných podnicích nejen v Praze.Získejte voucher na 1+1 porci zdarma a rezervujte si svůj stůl třeba právě u nás.

Ochutnejte mořské plody ze všech koutů světa

22. – 24. září 2023

Od 22. do 24. září se v našem hotelu uskuteční festival mořských plodů, který představí chutě z celého světa. Zapište si datum do vašeho kalendáře a přijďte si užít živou hudbu spolu s mimořádným gastronomickým zážitkem.

Pojďte s námi zažít Francii

8. – 9. září 2023

Připojte se k nám na francouzský festival, který se koná 8. a 9. září na půvabném historickém nádvoří našeho hotelu. Vychutnejte si báječnou atmosféru, vynikající francouzskou kuchyni, kvalitní vína a živou hudbu s bohatým doprovodným programem.

8. června – 31. srpna 2023

MUSIC AND ART COURTYARD FESTIVAL

Historický butikový hotel The Mozart Prague byl vždy místem, kde se rodilo umění a hudba. Ať už to bylo v minulosti, kdy byl hotel ještě Pachtův palác a kulturu Mozartovy doby podporovala rodina Pachtů, až po současnost, kdy na tuto staletou tradici navazuje rodina Ottů, současní majitelé hotelu a velcí milovníci umění ve všech podobách.

Velikonoce v The Mozart Prague

9. dubna 2023

Náš VELIKONOČNÍ BRUNCH je ideální příležitostí, jak si užít sváteční jarní neděli s rodinou nebo přáteli. Menu připravené speciálně pro tuto příležitost vás překvapí svou barevností, jarní svěžestí a použitím tradičních jarních velikonočních surovin, jako jsou kopřivy nebo králík.

Nové menu Restaurace a kavárny

4. dubna 2023

Za dobrým jídlem v Praze nemusíte chodit daleko! Naše restaurace je otevřena každý den od snídaně až do pozdních nočních hodin a vezme vás na mezinárodní cestu plnou chutí: hostinu pro vaše chuťové pohárky.

Ramadan v The Mozart Prague

22. března – 20. dubna 2023

Oslavte s námi ramadán s naším speciálním Iftar menu. Podle tradice podáváme našim hostům každý den po západu slunce. Zajímavá variace typických jídel potěší nejen ty, kteří ctí pravidla ramadánu, ale i ty, kteří je nectí.

Balet Národního Divadla v Praze

únor 2023

Exkluzivní fotoeditorial Onegin v hotelu The Mozart Prague.

Balet Národního divadla vrací na svůj repertoár skutečný klenot mezi narativními, dramatickými díly, balet Oněgin.

Staňte se naším valentýnem

14. února 2023

Hotel The Mozart Prague připravil na začátek roku několik speciálních nabídek včetně valentýnské nabídky, která potěší vaše smysly včetně romantické čtyřchodové večeře při svíčkách připravené hotelovým kulinářským týmem pod vedením šéfkuchaře Marka Kouckého.

Večer maestra Mozarta

27. ledna 2023

Hotel The Mozart Prague připravil na 27. ledna 2023 Mozartovu noc na oslavu narozenin slavného rakouského skladatele. Poslech sopránových zpěváků a Melody Quartetu v krásném a jedinečném prostředí Pachtova paláce – nyní hotelu The Mozart.

Novoroční pozdrav z The Mozart Prague

1. ledna2023

Děkujeme Vám, přátelům a návštěvníkům The Mozart Prague, přejeme Vám všem vše nejlepší do roku 2023.

Le Figaro Histoire N°65

prosinec 2022

V posledním vydání časopisu Le Figaro Histoire z prosince 2022 najdete skvělý příběh o Mozartově životě v Praze, kde pobýval v Pachtově paláci (dnes Mozart) a v roce 1787 zkomponoval pro hraběte Pachta von Rayhofen “šest německých tanců” K 509. V článku se také píše o tom, jak náš majitel, Jean-François Ott, pokračoval v úspěšném odkazu po rodině Pachtů prostřednictvím své lásky k Praze, klasické hudbě a umění.

Mozart-prague-hotel-le-figaro-article
Full Fresco Baroque Room

ESTATE AWARDS

prosinec 2022

Hotel Mozart Prague s bohatou historií a výjimečným výhledem je skutečným objevem pro všechny milovníky umění a nabízí nádhernou kombinaci mezinárodních uměleckých děl a starožitného nábytku v pokojích a veřejných prostorách. Díky citlivému projektu rekonstrukce historického Pachtova paláce a Jiráskova domu na luxusní pětihvězdičkový hotel získal v této prestižní soutěži 2. místo v kategorii Hospitality & Leisure a 3. místo v kategorii Rekonstrukce roku.

Kouzelné vánoce

25. listopadu –  31. prosince 2022

The Mozart Prague hrdě představuje svůj sváteční program, který svým hostům přinese ducha Vánoc v nadcházejícím adventním období. Praha, jedno z nejkrásnějších měst na světě, je ideální zimní destinací s koncerty v kostele, svařeným vínem, horkou čokoládou a samozřejmě proslulými vánočními trhy.

Mozart-prague-hotel-christmas-holidays-1

Charitativní vánoční trh

25. – 27. listopadu 2022

Hotel The Mozart Prague, Bontonfilm a charitativní organizace ACT FOR OTHERS spojí své síly a během prvního adventního víkendu roku 2022 představí návštěvníkům a obyvatelům Prahy Charitativní adventní trh. Akce jako obvykle zahájí vánoční sezónu, letos v kouzelném historickém prostředí hotelu The Mozart Prague.

Podzim v THE MOZART PRAGUE

říjen 2022

Vydejte se za tlukotem svého srdce do nejpůsobivějšího pražského hotelu. Vydejte se po stopách slavných hostů hotelu The Mozart, objevte naše současné umělecké výstavy a navštivte naše budoucí koncerty, gastronomické a kulturní akce.

WALL OF FREEDOM AND ENERGY

7. září 2022

Lennonova zeď dostala nový vzhled. Ve spolupráci s hotelem The Mozart Prague ji přemalovalo 27 umělců z EU a speciální hosté z Ukrajiny a Norska. A poté navštíví několik měst v EU.

Letní lounge

duben – říjen 2022

Vítejte v hotelu The Mozart Prague, který je nejen místem k ubytování, ale také místem k setkávání, mlsání, pití, jídlu a zábavě. Je to místo, kde můžete poznat nové lidi, své přátele a pobýt na jednom z nejkrásnějších nádvoří v Praze.

Start your journey today with our newsletter.

Start your journey today with our newsletter.

Shopping Basket