POKOJE A APARTMÁ

Všechny pokoje a apartmá hotelu The Mozart Prague mají jedinečnou energii a atmosféru. Budova byla vždy plná života, hudby a lásky: při vstupu můžete stále cítit příjemné vibrace.

Arrival
Departure
Adults
Children

NÁDHERNÉ VÝHLEDY NA NEJZNÁMĚJŠÍ A ÚCHVATNÉ PAMÁTKY PRAHY A POHODOVÁ ATMOSFÉRA V TLUKOUCÍM SRDCI MĚSTA HUDBY, UMĚNÍ A ZÁBAVY!

Harmonické spojení modernosti a krásné budovy historického významu.

Elegance, styl, kulturní dědictví. Provedení a koncepce našich pokojů a apartmá odráží výraznou energii Prahy. Zažijte lákavé inovativní pohodlí v hotelu The Mozart se starodávnou atmosférou, kde se tradice harmonicky snoubí s moderními prvky.

Rezervujte si svůj pobyt v jednom z našich nádherných pokojů s freskami z 18. století, ve snovém luxusním pokoji s výhledem do dvora nebo v úžasném apartmá se vzácným výhledem na Karlův most a Pražský hrad. V hotelu The Mozart má každý pokoj svou vlastní autentickou, individuální auru.

POKOJE DELUXE

Luxusní pokoje s nádhernou výzdobou, vkusnými povrchy a individuálním charakterem se mohou pochlubit manželskými postelemi velikosti King, do jejichž měkkého pohodlí se ponoříte. V hotelu má každý pokoj svou vlastní autentickou, individuální atmosféru.

POKOJE EXECUTIVE

Pokoje Executive se vyznačují dokonalou kombinací klasického a moderního dekoru a osobitého designu, které vám nabídnou velkorysý prostor a pohodlné prostředí s pracovnou a obývacím prostorem.

APARTMÁ DELUXE

Ponořte se do nadčasového okamžiku v klasickém prostředí. Apartmá hotelu The Mozart mají oddělený obývací pokoj, prostornou ložnici a velkou koupelnu.

pOKOJE DELUXE BAROQUE

Vraťte se v čase a zažijte skutečné baroko díky originálním freskám z 18. století na stěnách a stropě. Je tu snad něco, co by se milovníkům umění nemuselo líbit? Ách, není tu žádná klimatizace. A proč? Abychom ochránili velkou historickou hodnotu našich pokojů 😉

POKOJE DELUXE S VÝHLEDEM NA ŘEKU

Kde jinde v Praze se můžete probudit s takovým výhledem? Okna pokoje jsou obrácena směrem k Vltavě, a nabízí jen ty nejlepší výhledy na ikonický Pražský hrad a Karlův most. Je to prostředí pro vznik celoživotních zážitků a vzpomínek.

APARTMÁ DELUXE S VÝHLEDEM NA ŘEKU

Tato prostorná apartmá mají úžasný výhled na Karlův most a Pražský hrad. Společně s doušky svého horkého ranního nápoje si vychutnáte výhledy na jedinečné panorama. Na takové chvíle není možné zapomenout.

RODINNÁ APARTMÁ

V rodinných apartmá hotelu The Mozart nikdo nespí na gauči. Prostor apartmá je velkorysý, každý host tak má svoji pohodlnou postel na spaní. Správná volba pro cestovatele, kteří rádi drží pohromadě, ale oceňují i chvilky soukromí.

APARTMÁ MOZART

Zkomponujte si svůj pobyt podle svého naladění a vydejte se v Mozartových stopách. Žijte jako Mozart tam, kde on sám pobýval několik měsíců a nekompromisně utvářel dobový charakter Prahy kolem sebe. Mozartova láska k Praze je zachycena v jeho osobních dopisech a naši lásku k Mozartovi je možné vyčíst z jednotlivých detailů tohoto speciálního apartmá.

APARTMÁ MUCHA

Pokud se vám líbí secese, určitě si zarezervujte apartmá Mucha! Milovníci umění i historie ocení, s jakou přesností a krásou jsme vzdali poctu renomovanému českému malíři Muchovi, který se proslavil svými obrazy, grafikou a ilustracemi. Apartmá je prostorné, ale má vkusný a útulný obývací pokoj k odpočinku po dlouhém dni stráveném procházkou historickými ulicemi Prahy.

APARTMÁ CASANOVA

Světoběžník, knihomol, notorický svůdník, pochybný obchodník, k tomu všemu vězněný za urážku dobrých mravů. Lepší vzor pro svůj pobyt v Praze si jen těžko představíte. Vydejte se po stopách Casanovovy v místě, kde italský dobrodruh často pobýval. Vychutnejte si při tom naši prostornou ložnici nabízející romantickou postel s nebesy, pracovní kout a lákavý obývací pokoj s výhledem na nádvoří paláce.

APARTMÁ ROYAL PALACE

Tento pokoj má vysoké stropy, původní parketové podlahy a soukromý balkon. Nachází se v samém středu paláce s výhledem na obě nádvoří. Toto apartmá typu Junior s pěti okny je plné světla a pozitivní energie.

Apartmá Constanze s výhledem na hrad

Vraťte se do historie a prožijte svůj pobyt v apartmá Marie Constanze Cäcilie Josefy Johanny Aloysie Mozart, která byla vystudovanou rakouskou pěvkyní a milovanou Mozartovou manželkou. Toto apartmá s romantickou atmosférou od obývacího pokoje až po zábavní prostor bylo navrženo tak, abyste se v něm cítili jako opravdová hvězda. S úžasným výhledem na řeku a hrad s malebnou krásou Prahy z vašeho soukromého a prostorného balkonu.

APARTMÁ LUTETIA

Apartmá je pojmenováno na počest slavného hotelu Lutetia v Paříži, kde se vkusná honosnost snoubí s výjimečnou intimitou. Domácí atmosféru apartmá zdobně dotváří originální kusy nábytku z hotelu Lutetia, které byly pořízeny na aukci ve Francii. Tento půvabný prostor s výhledem na Pražský hrad a Karlův most má atmosféru pařížského bytu.

PREZIDENTSKÉ APARTMÁ

V srdci hotelu The Mozart se skrývá naše luxusní prezidentské apartmá. Může se pochlubit třemi ložnicemi s vlastními koupelnami, prostorným obývacím pokojem, plně vybavenou kuchyní, a pracovnou v intimním soukromí našeho barokního nádvoří. Apartmá, které má i svůj soukromý vchod, krášlí zakázkový nábytek, starožitnosti a umělecká díla. Prezidentské apartmá je poměrně vysokou zárukou nezapomenutelného a strhujícího pobytu v Praze. Toto oslnivé apartmá je také ideálním místem pro soukromé akce nebo prezentace produktů!
Shopping Basket