Rezervujte si celý hotel exkluzivně jen pro sebe

Svatba, firemní teambuilding nebo setkání přátel? Mozart Prague je místo pro vás.

Exkluzivní, jedinečné a nečekané.

Máme 375 let zkušeností s pořádáním akcí. Od roku 1647 se v Pachtově paláci konaly ty nejpozoruhodnější koncerty a večírky.

Výjimečná poloha v srdci Prahy a jedinečné prostředí historického paláce učiní z vaší akce nezapomenutelný zážitek.

Hotel může ubytovat až 140 hostů. Dvě historická nádvoří uvnitř hotelu, hotelovou restauraci i kavárnu a několik soukromých prostor přizpůsobíme jakýmkoliv individuálním potřebám.

Svěřte se do rukou našeho profesionálního týmu a nechte celou organizaci na nás.

Meeting room mozart Prague

SCHŮZKY A OBCHODNÍ AKCE

V hotelu The Mozart nabízíme soukromé prostory s historickou atmosférou a moderním zařízením. Pro vaše potřeby máme to pravé místo, okouzlující a zaručující soukromí.

SVATBY

Milujeme zamilované lidi. Náš tým zajistí, že tento den bude nezapomenutelný a velmi dobře naplánovaný. Nabízíme ubytování, jídlo a víno, zábavu, profesionální fotografy a mnoho dalšího.

Hotel-Mozart-Prague-wedding
first courtyard Mozart prague Celebration

AKCE A VEČÍRKY

Dobrý důvod k oslavě se vždycky najde. Nemáme pravdu? Pořádáme akce k jakékoliv příležitosti – od narozenin přes výročí po milníky nebo večírky jen tak, bez zvláštního důvodu.

EXKLUZIVNÍ A JEDINEČNÉ

Oslavte zvláštní příležitost nezapomenutelnou událostí. Pronajměte si pro svoji akci celý hotel a svým hostům, účastníkům jednání nebo členům obchodní funkce vytvořte jedinečnou vzpomínku.

Chapel Bar Mozart Prague
Office room

VAŠE SOUKROMÁ KANCELÁŘ

Někdy potřebujete prostor jen pro sebe. Můžeme poskytnout apartmá, která jsou ideální pro setkání s klienty v soukromí, s veškerým komfortem a luxusem pětihvězdičkového hotelu.

Náš tým organizátorů akcí, svatebních koordinátorů a specialistů na akce se s vámi rád setká a zahájí plánování vaší akce v hotelu The Mozart Prague.

SNÍT O TOM JE HEZKÉ, PRONAJMOUT SI TO JE JEŠTĚ LEPŠÍ!

Plánujete nějakou nezapomenutelnou akci v Praze? Svatbu, obřad bar mitzva, výročí, uvedení produktu na trh, rozlučku se svobodou nebo firemní setkání? Cokoliv z toho zvládneme! The Mozart je unikátní a výjimečné místo v srdci Prahy. Vaši akci bude organizovat náš tým profesionálů. Na vás zůstane jen říct: „Na zdraví!“

Hotel-mozart-prague-first-courtyard

PRVNÍ NÁDVOŘÍ U ŘEKY

Nádvoří skryté v samém srdci Prahy. Dokonalý prostor pro soukromé akce, obřady a večírky. Lze jej přizpůsobit pomocí pohovek, stolů, osvětlení v létě a topných těles v zimě.

The Mozart hotel Prague Courtyard night

DRUHÉ BAROKNÍ NÁDVOŘÍ

Původní nádvoří z období rokoka. Tento krásný prostor je ideálním místem pro slavnostní večeře, svatby a rodinné události. Dokonalá přírodní akustika a historická atmosféra skvěle ladí s moderním osvětlením a dekorem.
Foyer Mozart Prague

Foyer

Privátní, exkluzivní a jedinečné. Prostor dříve využívalo nedaleké divadlo jako svoje foyer. Právě tady měl Václav Havel kdysi svoji pracovnu.
Chapel Bar Mozart Prague

Chapel bar

Ideální místo pro soukromé akce, prezentace a rodinná setkání. Prostor má vlastní toalety a bar s občerstvením a nápoji.
Office room

KAVÁRNA

Ideální místo pro přednášky, večírky a neformální akce. Bar je jako stvořený k podávání koktejlů, teplých nápojů a jednohubek. K přístupu do kavárny slouží čtyři samostatné vchody: dva z hotelu a dva z ulice. Obědy a večeře se zde podávají až pro 56 osob.
the mozart prague Restaurant

RESTAURACE

Rezervujte si naši restauraci pro své akce: v samém srdci Prahy, jen tři minuty chůze od Karlova mostu. Na začátek si vaši hosté mohou dát drink na nádvoří a pokračovat snídaní, obědem nebo večeří v prostoru, kde už v 18. století bývala tzv. Kavárna.
Shopping Basket